NÉVSOR
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S SZ T U V W Z ZS
ANDRISKA VILMOS (labdarúgó, edző)
ANTAL RÓZSA LÍVIA (testnevelő tanár)
ÁRVA SÁNDOR CSABA (kézilabda mesteredző)
BALOGH GYULA BOGUMIL (természetgyógyász, feltaláló, író)
BALOGH MÁRTA (könyvtáros, költő)
BÉKÉSI GYÖRGY (városalapító, gyűjtő)
BÉNYEI TAMÁS (büntetés-végrehajtási őrnagy)
BERNÁTH ZSOLT (filmrendező, író)
BÍRÓNÉ KARACS ÁGNES (pedagógus)
BOLDIZSÁR ILDIKÓ (meseterapeuta, mesekutató, író)
BOROMISZÁNÉ MÁTÉ ÁGNES (tanár)
Dr. BORSÓS BEÁTA (művelődésszervező, jogász)
BURKOVICS OTTILIA (köztisztviselő)
CSATHÓNÉ ZÁGONI NÓRA (pedagógus)
CSOLLÁNY SZILVESZTER (tornász)
Dr. DLUSTUS PÉTER (fog- és szájsebész)
DOBRÁNÉ SZABÓ MÁRTA (pedagógus)
DOLÁK-SALY RÓBERT (humorista, zeneszerző, dalszövegíró)
DOMANOVSZKY ENDRE (képzőművész)
Dr. DORKOTA LAJOS (jogász, ügyvéd, politikus)
DÖMÖTÖRNÉ GRÁCZER ERIKA (tanárnő)
DUNAFERR SZAKKÖZÉP- és SZAKISKOLA
DUNAÚJVÁROS ACÉLBIKÁK - DAC (jégkorongozók)
DUNAÚJVÁROSI LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG
DVCSH-UBSE (búvárúszó szakosztály)
EGERVÁRI SÁNDOR (labdarúgó mesteredző)
EGÉSZSÉGMEGŐRZÉSI KÖZPONT KOLLEKTÍVÁJA
ÉLIÁS MIKLÓS TIBORNÉ (pedagógus)
FARKAS KATALIN (műszaki tanár)
Dr. FARKAS PÉTER (főiskolai docens)
FARKASNÉ BALÁZS ILONA (köztisztviselő)
Dr. FERCSIK JÁNOS (főiskolai tanár)
FLIPPER ÖCSI (Jeszenszky Béla Tibor) (énekes, zenész)
FODOR TAMÁS (rendőr törzsőrmester)
FOGTÁNÉ BÉLLEY KATALIN (köztisztviselő)
FÖLDESINÉ SZILÁRDI EDIT (főnővér)
FRENK (TORMA GÁBOR) (énekes, zenész)
FRIEDRICH FERENC (képzőművész)
FÜLÖPNÉ CSERPES MÁRTA (köztisztviselő)
GLÁZERNÉ PAPP GIZELLA (bölcsőde vezető)
Dr. GÓZONY MARGIT (gyermekorvos)
GÖMÖRI PÁL (rendőr főtörzsőrmester)
GRÓF ANDRÁSNÉ (testnevelő tanár)
GYURICSKA MIHÁLYNÉ (óvodapedagógus)
HÁBERMAJER JÁNOSNÉ (POFOSZ helyi szervezetének elnöke)
HARASZTI GABRIELLA (restaurátor)
HARGITAI ILDIKÓ (író, költő, színész)
HARTUNGNÉ HAJNAL KLÁRA (tanítónő)
Dr. HEGEDŰS NÓRA ÉVA (rendőr alezredes)
HEGYESINÉ HORVÁTH TÜNDE (köztisztviselő)
HERCZIGNÉ KEMÉNY ÁGNES (könyvtáros)
HETÉNYI ISTVÁN (levéltáros, író, költő)
HEVESI ÁRPÁDNÉ (óvodapedagógus)
HORVÁTH ATTILA (rendőr őrnagy)
HORVÁTH ISTVÁN (a Dunaferr Dunai Vasmű vezérigazgatója)
HORVÁTH ISTVÁN (tanár, sportoló)
HORVÁTHNÉ NAGYSZÖLLŐSI MAGDOLNA (pedagógus)
HUBACSEKNÉ NAGY EMÍILIA (óvodavezető)
HUBIK ANDRÁS (kajak-kenu vezetőedző)
ILONKAY KATALIN GABRIELLA (hivatásos gondnok )
Dr. IZSÁK GYULA (mérnök, főiskolai docens)
JAKÓNÉ FEKETE TERÉZ (pedagógus)
JÁRKI JÁNOSNÉ (köztisztviselő)
JESZENSZKY BÉLA TIBOR (Flipper Öcsi) (énekes, zenész)
JUHÁSZNÉ NAGY MARIANNA (óvodapedagógus)
JUHOS ISTVÁN PUTTO (táncos, koreográfus)
KALÁCSKA ANDRÁS (sportszervező)
KÁLNAY ADÉL (írónő, költőnő, pedagógus)
KÁNYA ANDREA (Nagyné Kánya Andrea) (hegedűművész)
KASSAI SÁNDORNÉ (fogászati röntgen asszisztens)
KATONA ZSUZSANNA (könyvtáros, intézményvezető)
KEMÉNY DEZSŐ (író, újságíró, műfordító)
dr. KÉRI KATALIN, Ambrus Attiláné (történész, egyetemi docens)
KESZI VIKTÓRIA (tradicionális íjász)
KISS ERVIN GÁBOR (festőművész)
KISS KÁLMÁN (pedagógus, író, költő)
Dr. KÓKÁNY ÁGNES (gyermekorvos)
KOMÁROMINÉ DUDÁS MARIANN (pedagógus)
KONDOR LÁSZLÓ (tanár, iskolaigazgató)
KOVACSIKNÉ VÁJER MÁRIA (pedagógus)
KŐHALMI LÁSZLÓ (rendőr törzszászlós)
KÖNYVES LÁSZLÓNÉ (óvodapedagógus)
KŐSZEGI KÁROLYNÉ (Vasas Táncegyüttes kelléktárosa, az MMK gondnoka)
LÓKI RICHÁRD (polgárvédelmi szakember)
Dr. LŐRINCZ BARNABÁS (történész)
MALETÁNÉ SZABÓ KATALIN (pedagógus)
MATUSSNÉ Dr. LENDVAI MÁRTA (történész, múzeumigazgató)
MEDVEGY ZSUZSANNA (közművelődési munkatárs)
MENYHÁRTNÉ TASSY ZSUZSA (pedagógus)
MERICZ KRISZTINA ZSUZSANNA (pedagógus)
MÉSZÁROS MELINDA (zenepedagógus)
MIKLOVICHNÉ KOVÁCS ERZSÉBET (pedagógus)
MISKOLCZI MIKLÓS (újságíró, író)
MITTLY BÉLÁNÉ (köztisztviselő)
MÓDER REZSŐ (médiaművész, szobrász)
MOLDOVÁNNÉ KISS ETELKA (pedagógus)
MOLNÁRNÉ SÖRÖS VIKTÓRIA (tanár)
MORAVECZ ATTILA ( zeneiskola igazgató)
NAGY LÁSZLÓNÉ (óvodapedagógus, családgondozó)
NAGYNÉ KÁNYA ANDREA (hegedűművész)
NEMES JÓZSEFNÉ (köztisztviselő,vezető főtanácsos)
NÉMETH ISTVÁNNÉ (köztisztviselő)
NICS JÁNOS (országgyűlési képviselő)
O
ORSÓS-FERLING BERNADETT (kézilabdázó)
ŐSZ FERENC (újságíró, író, humorista)
PÁL ZOLTÁN ATTILÁNÉ (szakoktató)
PALACZK EDIT KLÁRA (óvodapedagógus)
Dr. PALACZK ILONA (felnőtt háziorvos)
PÁLINKÁS ISTVÁN (író, újságíró, költő)
PAPPNÉ HÁZI ÉVA (testnevelő tanár, edző)
PÁSZTOR BERTALAN (író, pedagógus)
PERESZTEGI SÁNDOR (író, költő)
PRAJDÁNÉ KUSTÁN ERZSÉBET (köztisztviselő)
RÁCZNÉ BODÓ BEÁTA (köztisztviselő)
RADULOVICS BOJANA (kézilabdázó)
REHÁNYNÉ FEJES ÉVA (pedagógus)
RITTERNÉ MARTH EDIT (pedagógus)
Dr. ROMBAUER EDIT (sebész-onkológus főorvos)
RÓZSA SÁNDOR (költő, író, újságíró)
SÁNDOR FRIGYES ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
SÁRKÖZINÉ SZUMZER ERZSÉBET (tanár)
SCHNEIDER LÁSZLÓ (sportoló, ezdő)
SCHRAMMERNÉ GÁL ZITA (osztályvezető)
Dr. SIMON ZSUZSANNA (házi gyermekorvos)
SUDÁR MIHÁLY (tűzoltó zászlós)
Dr. SZABÓ FERENC (a Dunai Vasmű vezérigazgatója)
SZABÓ GYULA (nyugalmazott elnök)
SZABÓNÉ BALÁZS ERIKA (köztisztviselő)
SZABÓNÉ KISS ILONA (óvodapedagógus)
SZALADÓSNÉ MOHÁCSI EDIT (óvodapedagógus)
SZÁNTÓ PÉTER (művelődésszervező, igazgató)
Dr. SZAPPANOS MÁRIA (fogorvos)
SZATMÁRI LÁSZLÓ (gyakorlati oktató)
SZÉCHENYI ISTVÁN GIMNÁZIUM NEVELŐTESTÜLETE
SZÉCSENFALVINÉ LUKÁCS MÁRIA (könyvtárigazgató)
Ifj. SZÉKELY ISTVÁN (zongoraművész, zeneszerző, zenepedagógus)
SZÉKELY ZOLTÁN ÁRON (tűzoltó zászlós)
Dr. SZEMERE BRIGITTA (jogász, költő)
SZENT PANTALEON KÓRHÁZ VÉRTRANSZFÚZIÓS OSZTÁLY
SZENT PANTALEON KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET IDEGGYÓGYÁSZATI OSZTÁLYA
SZENT PANTALEON KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET MOZGÁSSZERVI REHABILITÁCIÓS OSZTÁLYA
SZILÁGYI EDIT (rendőr törzszászlós)
SZILÁRDI SÁNDORNÉ (gazdasági ügyintéző)
SZLOBODA LAJOS (testnevelő tanár, edző)
SZŐKE GENOVÉVA (táncművész-tánctanár)
SZŐKE ISTVÁN (közbiztonsági szakember)
SZUPRICSNÉ SZABÓ MAGDOLNA MÁRIA (pedagógus)
TORMA GÁBOR (FRENK) (énekes, zenész)
TORONTÁLI ELEMÉRNÉ (varrónő, kisiparos)
TÓTH DEZSŐ (DREFF JÁNOS) (író)
TÓTHNÉ VÉNER ÉVA (könyvtáros-tanár)
TÓTHNÉ ZÁHORSZKY MARGIT (köztisztviselő, igazgató)
TÖRÖKNÉ ANTAL MÁRIA (könyvtáros)
TRENCSÉNINÉ BERZAI ZSUZSANNA (pedagógus)
VÁGÓ ESZTER, Bóna Istvánné (régész)
VARGA ADRIÁN (tűzoltó főtörzsőrmester)
VASS JÓZSEFNÉ (technikai munkatárs)
VÍGH GYULA (közbiztonsági szakember)
VINCZEPÁLNÉ TÖRÖK KATALIN (óvodapedagógus)
Dr. VISY ZSOLT (régészprofesszor)
Dr. WITTMANN KÁROLY (általános orvos, belgyógyász, kardiológus)
WÜNSCH LÁSZLÓ (koreográfus, balettmester)